*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

ЯК ВИДАЛИТИ MAIL.RU

ЯК ВИДАЛИТИ MAIL.RUЯк видалити Mail.ru зі свого комп'ютера!? Для багатьох користувачів мережі Інтернет – це стало реальної проблемою. Справа в тому, що сьогодні софт від відомого всім нам хмарного сервісу Mail.ru, впевнено можна назвати самим звичайним ВІРУСНИМ СПАМОМ! Навіть не так Mail.ru – це самий звичайний вірус!

Позиція сервісу Mail.ru з цього питання…

У самій компанії, свою зухвалу поведінку пояснюють тим що їхні "додаткові додатки" полегшують життя користувачам і це все робиться через турботу до нас з вами щоб нам було легше знайти і сам Мейл.ру, і іншу сторонню інформації яку ми вже так звикли шукати в мережі. Вони в цьому не бачать ні якого шахрайства, оскільки на їх думку це вибір самих користувачів!

Як потрапляють вірусні додатки від Mail.ru на  комп'ютер

вірусні додатки від Mail.ruАле навіть ця заява – це вже, свого роду, брехня (неправда)! Більшість користувачів, "заносить" цю вірусну заразу коли щось завантажує собі на комп'ютер! Приблизно процес нашого погодження виглядає так… Ми знайшли те що шукали (наприклад якась стороння безкоштовна програма) і натискаємо завантажити. Після натискання ми побачимо інформаційне повідомлення наступного змісту: "Завантаження …. Назва …. Коротка інформація продукту…, а в кінці вікна буде дві опції: швидке втановлення та вибіркове". Я впевнений що з 10 – 8 користувачів просто натиснуть встановити\завантажити програмне забезпечення. Тим паче що перемикач завжди стоїть у колонці "РЕКОМЕНДОВАНЕ" (швидке встановлення) там де і приховані від наших очей додатки від Майл.ру. Якщо це наш вибір, то для чого треба їх ховати від очей користувача і автоматично встановлювати!!! (Наприклад компанія Adobe, робить те саме але там це дійсно свідомий вибір і все перед очима! Навіть після натискання перепитують… Ви дійсно погоджуєтесь….)

А якщо б ми розкрили вкладку "вибіркова установка" то побачили б що разом з тим софтом який ми шукали ми завантажуємо на свій компьютер ще цілий пакет програм сервісу Mail.ru. З цього приводу є дуже гарний вислів рос. мовою "Без меня меня женили"…

Чому Mail.ru – це вірусний спам

Mail.ru - це вірусний спамАле й це ще не все!? Те що обурює найбільше – так це те що вилучити тепер цей вірус, звичайному користувачу, практично не можливо. У реєстр файлів на вашому жорсткому диску прописується спеціальна утіліта від Mail.ru яка вперто, з постійним завзятим нахабством змінює всі ваші попередні налаштування на свої… Ну хіба це не вірус, тільки й того що віруси ще й намагаються приховати, змінити імя вірусних файлів і п.р. Хоча Мейл.ру також ховає свої файли які відповідають за оновлення своїх вірусних додатків але знайти їх не є складною проблемою, оскільки в назві у них у всіх є ключ – "Mail.ru". Це буде своєрідною підказкою для нас. Тож давайте спробуємо почистити свій комп'ютер від всіх залишків вірусного спаму Mail.ru…

ТАЙМ-КОД ВІДЕО "ЯК ВИДАЛИТИ MAIL.RU":

00:01 Моя точка зору з цього питання;
00:52 Як ми будемо видаляти Mail.ru;
01:42 Вирізаємо утиліту Guard.Mail.ru яка відповідає за оновлення;
02:46 Чистимо реєстр від хвостів Mail.ru вручну;
06:42 Чистимо комп'ютер від Mail.ru прогою CCleaner;
08:12 Приводимо у порядок налаштування браузера після Мейл-розширень  та Мейл-додатків;
11:09 Ставимо захист від подальшої установки Mail.ru

P/S

Хоча, можливо комусь і подобаються ці додатки, і Вам зручно саме працювати саме з додатками від Мейл. Якщо це так напишіть у коментарях, а я свою, звісно що суб'єктивну, думку з цього питання висловив. На цьому все! До нових зустрічей на блозі! 

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...