*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

ВІДЕОХОСТІНГ YOUTUBE | УВАГА! НОВІ ПРАВИЛА ЮТУБА 2016 ! (АВТОРСЬКІ ПРАВА)

Нові правила ютуба 2016Нещодавна, на офіційному форумі популярного відеохостінгу YouTube, з'явилося повідомлення яке зацікавить, в першу чергу, власників Ютуб-каналів. На форумі, жваво обговорюється інформація про те, що компанія Гугл (Ютуб) планує змінити процедуру перевірки авторських прав при завантаженні на канал своїх відеороликів.

Найближчим часом, фахівці відеохостінгу YouTub організують роботу спеціальної команди модераторів які і будуть займатися перевіркою щойнозавантажених роліків на порушення авторських прав. Як стверджує компанія, робота цієї команди допоможе скоротити кількість загальних помилок і зробить систему перевірки роликів на плагіат максимально об'єктивною і головне справедливою.

Нагадуємо, що раніше публікуємий авторами контент на відеохостінгу аналізувався та перевірявся виключно на програмному рівні. Звісно що такий метод перевірки авторського контенту, у роліках власників Ютут-каналів, м'яко кажучи, не є досконалим. Програмний софт не брав до уваги дуже багато чинників які потрібно враховувати при перевірці і допускав дуже багато, нічим не обоснованих помилок що призводили до попереджень щодо порушення авторських прав. Після отримання попередження відео автора могли просто видалити навіть не розбираючись у справі детально. За три таких попередження Ютуб, згідно його правил, повністю блокує канал користувача.

Youtube-pravila-2016

Відеохостінг YouTube | Увага! Нові правила Ютуба 2016 (перевірка авторських прав)!

Якщо буде команда фахівців і ручна модерація контенту то покращиться і взаємодія з власниками каналів. Зараз, якщо хто звертався до техпідтримки, ситуація не найкраща. Інколи відповідь треба чекати до 2-3 місяців, а інколи і взагалі відповідь не приходила…

На нашу думку, це гарна новина для відеоблогерів. Тепер чекаємо на офіційний запуск оновленої техпідтримки.
 

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...