*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

Цікаві факти про YouTube

1.Всі троє засновників YouTube (Steve Chen, Chad Hurley, Jawed Karim) працювали на Paypal, коли починали свій проект.

2. Домен YouTube був зареєстрований на День св. Валентина (14 лютого, 2005).

3. 70% зареєстрованих користувачів YouTube з США, 50% користувачів YouTube молодше 20 років.

4. Якби YouTube був голлівудською кінокомпанією, у нього було б достатньо матеріалу для випуску 60 000 нових фільмів щотижня.

5. Щоб зробити стільки відео, скільки було завантажено на YouTube за останні 2 місяці, телекомпаніям NBC, ABC, CBS потрібно було б працювати цілодобово без вихідних з 1948 року.

6. Загальний обсяг трафіку на YoutTube приблизно стільки ж, скільки використовувалося всім інтернетом в 2000 році.

7. Потрібно більше 1000 років, щоб подивитися всі відео на Youtube (але до того часу відео, завантажених на YouTube, стане більше на мільярд).

8. Найбільш популярна категорія для завантаження відео – це «Музика», в ній міститься близько 20% всіх відео YouTube.

9. Сполучені Штати завантажують на YouTube більше всіх відео, за ними слідом йде Великобританія. Також користувачі США дивляться більшість відео, на другому місці за переглядами – Японія.

10. Перше в історії відео, розміщеним на YouTube, це «Я в зоопарку», завантажене 23 квітня 2005 року одним із засновників YouTube, Джаведом Карімом.

11. Щоденна кількість переглядів відео на YouTube становить понад 2 мільярди.

12. Google купив YouTube в 2006 році за 1,65 мільярда доларів

13. Багато користувачів, чиє відео стало популярним на YouTube, згодом стали зірками і поза інтернетом. Наприклад, хлопчик-суперзірка з Канади Джастін Бібер отримав дорогий контракт зі звукозаписним лейблом завдяки своїм записам, які його мати викладала на YouTube.

14. Якщо під час завантаження відео натиснути на клавішу вгору, вниз, вліво або вправо (альтернатива: затиснути вгору і вліво), то включиться гра "Змійка". («do the harlem shake»)

15. У березні 2009 року уряд Китаю заблокував доступ до сайту YouTube після того, як на ньому з'явився відеозапис побиття китайськими солдатами тибетських ченців та інших мешканців Тибету.

***

 

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...