*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

СТАТИСТИЧНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ |«ОСВІТНІЙ ІНТЕРНЕТ-НАВІГАТОР» | (05.2015 – 05.2016)

З метою популяризації педагогічного досвіду вчителів Кіровоградської області, їхніх методичних надбань, педагогічних знахідок, власних наукових розвідок кафедрою теорії і методики середньої освіти, у травні 2015 року був започаткований електронний науково-методичний журнал «Освітній інтернет-навігатор» (URL адреса: http://oin.in.ua/).

Скріншот головної сторінки інтернет-журналу

statistichno-analitichniy-zvit

 Протягом останнього року на сторінках журналу регулярно публікувалися науково-методичні та методичні матеріали: розробки уроків, методичні рекомендації, надбання з досвіду роботи, наукові статті та дослідження. Матеріал журналу має на меті формування творчої ініціативної особистості вчителя, його високої педагогічної майстерності, професійних компетентностей, глибокого наукового мислення, ділових якостей, що визначають високий рівень фахової підготовки та професіоналізму.

Учителі області активно долучилися до наповнення сторінок журналу, надсилаючи до редакційної колегії  свій авторський педагогічний контент. Це дало зручну можливість освітянам нашого регіону ділитися власними педагогічними надбаннями, обговорювати актуальні проблеми освіти, стати учасниками освітніх електронних круглих столів, запропонованих кафедрою теорії і методики середньої освіти, а також навчатися самому (Сенека), щоб піднятися сходинками пізнання на більш вищій рівень своєї професійної майстерності.

Статистично-аналітичний звіт

За звітний період на сторінках журналу було опубліковано 85 авторських публікацій. Географія авторів науково-методичного журналу «Освітній інтернет-навігатор»  постійно розширюється. Переважна більшість авторів журналу з Кіровоградської області. Також, на адресу редакційної колегії журналу за минулий рік надходили матеріали від авторів із інших областей (Тернопільська, Рівненська, Дніпропетровська, Сумська).

Скріншот сторінки інтернет-журналу  (Команда авторів «Освітній інтернет-навігатор»)

Статистично-аналітичний звіт

З метою поширення матеріалу в соціальній мережі Фейсбук, викладачами кафедри ТіМСО була організована робота онлайн групи «ОІН на Facebook» ( URL адреса: https://www.facebook.com/oin.in.ua )

Освітній інтернет-навігатор на фейсбук

Онлайн група шанувальників та авторів науково-методичного журналу у соціальній мережі Фейсбук, на момент написання статистично-аналітичного звіту налічувала 335 вподобань (лайків) та більше 1000 поширень (репостів) авторських матеріалів…

Завдяки активним діям учасників онлайн групи «ОІН на Facebook» та регулярній публікації унікального контенту авторами інтернет-журналу кількість унікальних користувачів та їх перегляди матеріалу на сайті постійно збільшується. Максимальна кількість унікальних користувачів, які протягом доби відвідали сайт, була зафіксована 16 листопада 2015 року. Журнал відвідало 665 унікальних користувачів.

Статистика відвідувань інтернет-журналу (на основі даних лічильника сервісу Yandex-метрика )

Статистика освітній інтернет-навігатор от Яндекса

Аудиторія читачів науково-методичних матеріалів журналу досить широка. Переважна кількість читачів з України (Кіровоградська область), але є також читачі й з Росії, Сербії, Чехії, Італії, США тощо.

Аудиторія читачів науково-методичних матеріалів ОІН (статистика переглядів матеріалів за один тиждень)

Аудиторія читачів науково-методичних матеріалів ОІН

 

Скріншот перегляди сторінок інтернет-журналу ОІН   (статистика за один тиждень)

Освітній інтернет-навігатор статистика

Охоплення аудиторії читачів ОІН  (на прикладі останніх 5-ти публікацій)

Охоплення аудиторії читачів ОІН   (на прикладі останніх 5-ти публікацій)

Середній показник охопленності кожної публікації (травень 2016р)

Середній показник охопленності кожної публікації (травень 2016р)


  Люди які вподобали сторінку за травень 2016 року

 Люди які вподобали сторінку за травень 2016 року

Загальна динаміка росту вподобань ОІН (травень 2015 – травень 2016)

Загальна динаміка освітній інтернет навігатор

Діаграма охоплення аудиторії за травень 2016 року

Діаграма охоплення аудиторії за травень 2016 року

Останні пошукові фрази + Джерело трафіку ОІН

Остання пошукова фраза + Джерело трафіку ОІН

Шановні колеги! Запрошуємо Вас долучитися до наповнення електронного науково-методичного  журналу своїми методичними й науково-методичними матеріалами, розширивши таким чином освітній контент у різних предметних царинах. Усі ваші публікації обов’язково візьмуть до уваги члени редакційної колегії:

  • Буртовий Сергій Вікторович – кандидат педагогічних наук;
  • Вікторіна Олена Миколаївна – кандидат філологічних наук;
  • Митрофаненко Юрій Станіславович – кандидат історичних наук;
  • Небеленчук Ірина Олександрівна – кандидат педагогічних наук;
  • Скрипка Ганна Володимирівна – кандидат педагогічних наук.

Після публікації авторських матеріалів на сайті ОІН автори отримують іменний сертифікат.

P.S.

Кафедра ТіМСО  (кафедра теорії і методики середньої освіти) дякує всім хто долучився до наповнення сторінок ОІНу освітнім контентом та сприяв поширенню опублікованих матеріалів у соціальних мережах!

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...