*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

oCam Screen Recorder & Capture v366.0 + Portable | Запис відео з робочого столу

Запис відео з екрану – це зовсім не складно! Зустрічайте – безкоштовна, портативна версія програми oCam Screen Recorder & Capture v366.0

oCam – Запис відео з екрану

oCam Screen Recorder & Capture v366.0 + Portable
oCam Screen Recorder (Окама) – це безкоштовна утиліта яка призначена для захоплення і запису відео з екрану монітора. Програма oCam надзвичайно проста і зручна в управлінні (інтерфейс oCam Screen Recorder підтримую українську мовою).

Запис відео з екрану

Софт виконує свої функціЇ більш ніж відмінно. Без сумніву, це одна з найкращих програм для запису відео з робочого столу серед інших безкоштовних аналогів.

oCam – Запис відео з екрану (додаткові можливості програми)

Окама дозволяє не тільки здійснювати відеозапис всіх дій користувача на екрані монітора, при цьому як зі звуком, так і без звуку, але і вміє створювати швидкі скріншоти (знімки екрану). На окрему увагу заслуговує те, з якою легкістю можна записати відео з екрану, або зробити скріншот, використовуючи цю безкоштовну програму. Як уже було відзначено вище, oCam має повну українську локалізацію, і навряд чи когось із користувачів спантеличить управління програмою, – тут все надзвичайно просто.

Для запису відео з екрану потрібно натиснути кнопку «Запис», а, щоб зробити скріншот – натискаємо кнопку «Знімок».

Для запису відео з екрану потрібно

Доступ до будь-якого інструменту ви можете отримати буквально в один клік. Область екрану для запису відео, або створення скріншота може бути швидко задана кнопкою «Розмір» в меню програми. Необхідний розмір для захоплення можна також легко налаштувати за допомогою миші, розтягнувши межі області вікна захвату на свій власний розсуд, що є вельми зручно.

Знімки екрану (скріншоти) можна зберігати в форматах: PNG, JPG, JPEG, BMP, GIF. Відеозапис підтримує: AVI, MP4, FLV, MOV, VOB і ін. Кількість доступних форматів може бути розширено за рахунок підключення сторонніх кодеків.

Завантажити oCam Screen Recorder безкоштовно

В oCam Screen Recorder, є можливість використовуючи гарячі клавіші, записувати те, що відбувається на екрані монітора за розкладом, задавати FPS для відеозаписів і бітрейт для аудіофайлів, і ще багато чого іншого.

Програмою підтримуються всі операційні системи Windows (32 і 64-біт), – від XP до Windows 10.

***

Завантажити oCam Screen Recorder безкоштовно, без реєстрації

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...