*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

Jamboard – новий сервіс від Google

jamboard.google.com

Jamboard – новий сервіс від Google. Ще у грудні 2018 року компанія Google оголосила про запуск нового сервісу, який доповнюватиме функціонал офісного пакета Google Docs. Нова програма отримала назву Google Jamboard й стала найпростішим сервісом для малювання.
Новий проєкт від Google Jamboard – працює не тільки через браузер, а й має повноцінний мобільний додаток Google Jamboard, який користувачі мають можливість безкоштовно завантажити з Google Play Market.

 Google Jamboard – Google Google Jamboard – новий сервіс від корпорації Google

Головна перевага і мета десктопної версії програми Google Jamboard – це синхронізація та можливість збереження своїх матеріалів, думок, ідей, інструкцій тощо… Фактично користувач має можливість не лише синхронізувати та зберегти свої матеріали, думки, ідеї, а ще й організувати спільну діяльність колег в режимі онлайн. 

Функціонал нового сервісу Google Jamboard

Функціонал нового сервісу Google Jamboard досить простий і інтуїтивно зрозумілий. У програмі є  можливість додавати кольорові стікери, графічні об'єкти та фон фрейму (блоку), перемикати лінії для малювання (4 змінних пера для малювання), є ластик для очищення полотна, палітра для вибору кольору, а також можливість додавати до 20 окремих фреймів (блоків). Перейти в новий сервіс для малювання від Google можна вже зараз зі сторінки "Сервіси" в акаунті Google або з головної сторінки браузера Chrome.


 

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...