*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0»

«HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Hot Potatoes – інструментальна програмна оболонка, що надає своїм користувачам можливість самостійного створення інтерактивних тестових  завдань для подальшого контролю і самоконтролю учнів. Свої інтерактивні вправи, користувач має змогу створювати без знання мови програмування та залучення відповідних фахівців в області програмування. Усі практичні задачі користувач має змогу реалізувати за допомогою візуального інтерфейсу програми Hot Potatoes.

За допомогою візуального інструментарію програми можна створити 10 типів інтерактивних завдань (тестів/вправ) з будь якої дисципліни. У автора інтерактивного завдання є також можливість використання у своїх вправах текстову, графічну, аудіо- та відеоінформацію.

Однією з ключових особливостей цієї програми є можливість зберігання вихідного файлу  у стандартному формті веб-сторінки (html). Таким чином для використання вихідного файлу, учням не потрібен програмний інтерфейс оболонки Hot Potatoes, достатньо лише встановленого веб-браузеру (не має різниці якого). Інструментальна оболонка Hot Potatoes необхідна лише вчителю для створення та редагування робочих файлів завдань та вправ, для виконання ж створенних завдань, учням потрібен лише браузер!

Світова спільнота Hot Potatoes

Програма безкоштовна, має потужний інструментарій, зручний, функціональний, візуальний інтерфейс користувача але головне це те, що інструментальна оболонка виконує покладені на неї задачі на всі 100%. Завдяки цим ключовим позиціям  географія користувачів програмного забезпечення  досить таки широка, Hot Potatoes активно використовується в усьому світі для створення завдань для вивчення будь-яких дисциплін.


Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ «HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Шановні колеги! Під цим постом у Вас є можливість залишити коментарі стосовно тренінгу і його завдань…
Чекаю на ваші зауваження, рекомендації, побажання і просто запитання…
З повагою автор-розробник онлайн тренінгу С. Буртовий.
 

СТОРІНКА ТРЕНІНГУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE

завантажити архів з програмою "HotPotatoes V 6.0"

51 коментар

Add a Comment
  1. Доброго дня! Ваша програма супер! Інструментальна оболонка «НOT POTATOES V-6.0» дає змогу використовувати її для створення учнівських кросвордів.

  2. Доброго дня! Приєднуюсь до вищесказаного… Дійсно дуже цікава програма

  3. Дуже добре, що за допомогою візуального інструментарію програми можна створити різні типи інтерактивних завдань з будь якої дисципліни а також є можливість інтерактивного завдання  використання  текстову, графічну, аудіо- та відеоінформацію.

     

  4. Доброго вечора! Велика перевага, що програма безкоштовна, з потужним інструментарієм, зручний, функціональний, візуальний інтерфейс користувача.

  5. Даний тренінг – як родзинка дистанційних курсів – дає можливість опанувати цікаву, легку у використанні та корисну програмну оболонку. Я отримала задоволення від цього навчання, адже пояснення тьютора чіткі та лаконічні, завдання посильні, отримані знання стануть у нагоді кожному педагогу. Дякую, Сергію Вікторовичу!

  6. Доброго вечора! Інструментальна оболонка «НOT POTATOES V-6.0» дає змогу використовувати її для створення учнівських кросвордів. Я практикую термінологічну роботу в кінці кожної теми, вважаю, що створення кросворду учнями, може урізноманітнити цю роботу і бути більш цікавою.

  7. Доброго дня! Завдання тренінгу складено цікаво та зрозуміло. Вони досить практичні, актуальні, корисні та не об’ємні. Відео-інструкції до виконання завдань чіткі, зрозумілі та змістовні. Як для заступника директора, в якого і так брак часу, наявність інструментальної оболонки «НOT POTATOES V-6.0» значно, спрощує підготовку до уроків та заходів. Дякую за доступні матеріали. Обов’язково ознайомлю з ними своїх колег та рекомендуватиму знайомим вчителям.

  8. Дуже цікава програмка, обов'язково скористаюся нею.

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...