*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0»

«HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Hot Potatoes – інструментальна програмна оболонка, що надає своїм користувачам можливість самостійного створення інтерактивних тестових  завдань для подальшого контролю і самоконтролю учнів. Свої інтерактивні вправи, користувач має змогу створювати без знання мови програмування та залучення відповідних фахівців в області програмування. Усі практичні задачі користувач має змогу реалізувати за допомогою візуального інтерфейсу програми Hot Potatoes.

За допомогою візуального інструментарію програми можна створити 10 типів інтерактивних завдань (тестів/вправ) з будь якої дисципліни. У автора інтерактивного завдання є також можливість використання у своїх вправах текстову, графічну, аудіо- та відеоінформацію.

Однією з ключових особливостей цієї програми є можливість зберігання вихідного файлу  у стандартному формті веб-сторінки (html). Таким чином для використання вихідного файлу, учням не потрібен програмний інтерфейс оболонки Hot Potatoes, достатньо лише встановленого веб-браузеру (не має різниці якого). Інструментальна оболонка Hot Potatoes необхідна лише вчителю для створення та редагування робочих файлів завдань та вправ, для виконання ж створенних завдань, учням потрібен лише браузер!

Світова спільнота Hot Potatoes

Програма безкоштовна, має потужний інструментарій, зручний, функціональний, візуальний інтерфейс користувача але головне це те, що інструментальна оболонка виконує покладені на неї задачі на всі 100%. Завдяки цим ключовим позиціям  географія користувачів програмного забезпечення  досить таки широка, Hot Potatoes активно використовується в усьому світі для створення завдань для вивчення будь-яких дисциплін.


Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ «HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Шановні колеги! Під цим постом у Вас є можливість залишити коментарі стосовно тренінгу і його завдань…
Чекаю на ваші зауваження, рекомендації, побажання і просто запитання…
З повагою автор-розробник онлайн тренінгу С. Буртовий.
 

СТОРІНКА ТРЕНІНГУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE

завантажити архів з програмою "HotPotatoes V 6.0"

51 Comments

Add a Comment
 1. Вітаю!Хочу подякувати за можливість працювати в програмі по створенню кросвордів в інструментальній оболонці «HOT POTATOS V 6.0». Часто застосовую метод кросвордів на етапі уроку узагальнення знань , під час вивчення нових термінів. Учням цей вид роботи дуже подобається. Дякую!

 2. Доброго вечора! Дуже вдячна за знайомство з даною програмою. Навіть не уявляла, що можна так швидко і легко створити кросворд. Готуючи кросворд самостійно, вичтрачаєш багато часу. А з допомогою цієї програми – все миттєво. Чудово! Раджу всім скористатися нею. Дякую!

 3. Доброго Дня! Дуже сподобалася робота в програмі «HOT POTATOS V 6.0» , вона є дуже цікавою і простою. Раніше на створення кросворду витрачала багато часу, зараз така робота виконується за короткий час. 

 4. Доброго вечора!

  Дуже вдячна за даний тренінг. Матеріали дуже гарні та зрозумілі. Інструментальна оболонка «HOT POTATOES V 6.0» дуже зручна та корисна в роботі педагога. Це дає змогу отримати об'єктивне оцінювання рівня знань з предмету за допомогою ІКТ технологій, а також гарний помічник учням для засвоєння матеріали та при підготовці до оцінювання. Обов'язково буду використовувати в навчальному процесі.

 5. Навчитись створювати кросворди завдяки програмній облонці  HOT POTATOS V 6.0 потрібно кожному вчителю. Такі навички удосконалять процес навчання для учнів. Завдяки таким дидактичним матеріалам учні більше запам'ятовують та вивчають теоретичний блок предмету. Також, кросворди надають можливість перевірки як домашнього завдання (опрацювання параграфу у підручнику) так і, при актуалізації знань. Буде дуже цікаво навчитись створювати кросорди та застосовувати їх на власних уроках.

 6. Доброго дня! Комп’ютерна програма по створенню кросвордів в інструментальній оболонці «HOT POTATOS V 6.0» дійсно досить таки цікава і нескладна. Вона допомагає активізувати пізнавальну діяльність учнів на уроках, розвивати інтерес учнів при вивченні деяких хімічних тем, вміння самостійно працювати. Розгадування кросвордів справа цікава і корисна. Цікавість до розгадування за допомогою комп’ютера зростає в учнів у декілька разів. Погоджуюся із тим, що програма дійсно досить розумна. Під час складання залікового кросворду, я допустив опечатку у прізвищі одного із світочів науки. Розгадуючи власно створений кросворд, у відповідь, на одне з поставлених питань, я увів вже правильно написане прізвище вченого. Так програма видала результат на 99% правильний, врахувавши допущену мною опечатку. Я був вражений. Працюється дійсно просто, швидко та цікаво. В порівнянні з тим же  кросвордом, але складеним у Word переваги та зміни виглядають суттєво.

  Щиро вдячний за підказку,  у використанні в роботі, досить,  цікавої інструментальної оболонки «HOT POTATOS V 6.0».

 7. Доброго дня. Дуже проста та цікава програма. Дякую за допомогу.

 8. Доброго дня! Дуже зацікавила програма

 9. Доброго дня. Цікавий курс, раніше працював зі старшою версією, дуже простий та швидкий інструмент для створення кросвордів. 

 10. Просто, зрозуміло, доступно

Напишіть відгук

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...