*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0»

«HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Hot Potatoes – інструментальна програмна оболонка, що надає своїм користувачам можливість самостійного створення інтерактивних тестових  завдань для подальшого контролю і самоконтролю учнів. Свої інтерактивні вправи, користувач має змогу створювати без знання мови програмування та залучення відповідних фахівців в області програмування. Усі практичні задачі користувач має змогу реалізувати за допомогою візуального інтерфейсу програми Hot Potatoes.

За допомогою візуального інструментарію програми можна створити 10 типів інтерактивних завдань (тестів/вправ) з будь якої дисципліни. У автора інтерактивного завдання є також можливість використання у своїх вправах текстову, графічну, аудіо- та відеоінформацію.

Однією з ключових особливостей цієї програми є можливість зберігання вихідного файлу  у стандартному формті веб-сторінки (html). Таким чином для використання вихідного файлу, учням не потрібен програмний інтерфейс оболонки Hot Potatoes, достатньо лише встановленого веб-браузеру (не має різниці якого). Інструментальна оболонка Hot Potatoes необхідна лише вчителю для створення та редагування робочих файлів завдань та вправ, для виконання ж створенних завдань, учням потрібен лише браузер!

Світова спільнота Hot Potatoes

Програма безкоштовна, має потужний інструментарій, зручний, функціональний, візуальний інтерфейс користувача але головне це те, що інструментальна оболонка виконує покладені на неї задачі на всі 100%. Завдяки цим ключовим позиціям  географія користувачів програмного забезпечення  досить таки широка, Hot Potatoes активно використовується в усьому світі для створення завдань для вивчення будь-яких дисциплін.


Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ «HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Шановні колеги! Під цим постом у Вас є можливість залишити коментарі стосовно тренінгу і його завдань…
Чекаю на ваші зауваження, рекомендації, побажання і просто запитання…
З повагою автор-розробник онлайн тренінгу С. Буртовий.
 

СТОРІНКА ТРЕНІНГУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE

завантажити архів з програмою "HotPotatoes V 6.0"

51 Comments

Add a Comment
 1. Все дуже цікаво та просто. Дякую!

 2. Дуже цікавий тренінг. І програма дуже користна. З легкістю можна використувувати під час занять. Дякую!

 3.             Василь Томєв

              Дякую за досконало підготований тренінг.

              Отримані знання, впевнений, мають широке практичне застосування. Обов"язково поділюся з колегами та друзями. Програма HOT POTATOES V 6.0 корисна ще й тим, що працює й тоді, коли немає підключення до мережі інтернет.

 4. Дякую за роботу. Корисна програма для створення кросвордів. Використовувати в навчанні зручно і вигідно, особливо функція створення сітки кросворду автоматично! Дітям сподобалось: підказки )))) , а також % (((.

 5. Шановні учасники тренінгу! Дякую всім хто долучився до обговорення теоретичних матеріалів тренінгу і особливо дякую за ваші гарні відгуки на адресу тренінгу!!! Вітаю вас всіх з успішним завершенням нашого тренінгу і бажаю подальших успіхів у навчанні, адже курси ще тривають і попереду є ще інші тренінги… Нехай щастить, до зустрічі!

 6. Дуже цікавий та змістовний тренінг. Сподобалося що є відеоуроки та детальна інструкція щодо виконання завдань тренінгу. Hot Potatoes можна використовувати в школі, особливо якщо немає підключення до інтернету.

 7. Доброго дня! Дуже сподобалось створювати кросворд, буду застосовувати в подальшій роботі. Пораджу колегам неодмінно. Все доступно представлено в відео. Дякую!

 8. Доброго ранку. Пояснення для роботи з програмною оболонкою Hot Potatoes чітке, логічне, зрозуміле, тому створення свого першого кросворда вдалося. Другий кросворд мені більше сподобався, тому хотілося його Вам надіслати для оцінювання. Дуже хочеться поділитися набутими знаннями з колегами для розробки дидактичних матеріалів. Дякую

 9. Доброго дня! Весь теоретичний і практичний матеріал викладений легко, доступно

  для розуміння і виконання. Залишилось спробувати виконати самостійно. Сподіваюсь

  у мене все буде правильно…Думаю цей досвід буде цікавий не лише для мене, а й для

  моїх колег та вчителів,які шукають щось нове, цікаве. Дякую за цікавий тренінг!

Напишіть відгук

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...