*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0»

«HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Hot Potatoes – інструментальна програмна оболонка, що надає своїм користувачам можливість самостійного створення інтерактивних тестових  завдань для подальшого контролю і самоконтролю учнів. Свої інтерактивні вправи, користувач має змогу створювати без знання мови програмування та залучення відповідних фахівців в області програмування. Усі практичні задачі користувач має змогу реалізувати за допомогою візуального інтерфейсу програми Hot Potatoes.

За допомогою візуального інструментарію програми можна створити 10 типів інтерактивних завдань (тестів/вправ) з будь якої дисципліни. У автора інтерактивного завдання є також можливість використання у своїх вправах текстову, графічну, аудіо- та відеоінформацію.

Однією з ключових особливостей цієї програми є можливість зберігання вихідного файлу  у стандартному формті веб-сторінки (html). Таким чином для використання вихідного файлу, учням не потрібен програмний інтерфейс оболонки Hot Potatoes, достатньо лише встановленого веб-браузеру (не має різниці якого). Інструментальна оболонка Hot Potatoes необхідна лише вчителю для створення та редагування робочих файлів завдань та вправ, для виконання ж створенних завдань, учням потрібен лише браузер!

Світова спільнота Hot Potatoes

Програма безкоштовна, має потужний інструментарій, зручний, функціональний, візуальний інтерфейс користувача але головне це те, що інструментальна оболонка виконує покладені на неї задачі на всі 100%. Завдяки цим ключовим позиціям  географія користувачів програмного забезпечення  досить таки широка, Hot Potatoes активно використовується в усьому світі для створення завдань для вивчення будь-яких дисциплін.


Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ «HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Шановні колеги! Під цим постом у Вас є можливість залишити коментарі стосовно тренінгу і його завдань…
Чекаю на ваші зауваження, рекомендації, побажання і просто запитання…
З повагою автор-розробник онлайн тренінгу С. Буртовий.
 

СТОРІНКА ТРЕНІНГУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE

завантажити архів з програмою "HotPotatoes V 6.0"

51 Comments

Add a Comment
 1. Сподобалось працювати з оболонкою Hot Potatoes. Познайомилась не лише зі створенням кросворду, готувала тести на встановлення відповідностей та завдання на заповнення пропусків в реченнях, успішно використовувала на уроках. Ці завдання полегшують підготовку до уроків, порадувало те, що для відтворення файлів не потребно спеціального ПЗ. Особливо вдячна за доступне пояснення теоретичного матеріалу!

 2. Теоретичний матеріал тренінгу щодо створення кросвордів чітко структурований, доступний і зрозумілий. Можливо цікаво було б додатково в курсі спробувати створити кросворд вручну.   Виникло бажання одразу познайомитися з іншими блоками програми. Висновок:  Hot Potatoes –  дуже простий!!!  у використанні і безкоштовний!!! програмний продукт, дає можливість швидкого створення цікавих простих, інтерактивних дидактичних матеріалів. Підкупає  те, що створені завдання зберігаються в стандартному форматі веб-сторінки! Обовязково познайомлю з ним колег! Даний програмний продукт дозволить зробити навчальні курси набагато динамічнішими та цікавішими. Дуже вдячна за корисний тренінг!

 3. Дякую, Сергію Вікторовичу, за корисний сервіс для створення дидактичних матеріалів. Мене дуже зацікавила оболонка Hot Potatoes, що дає можливість готувати учням цікаві та змістовні завдання у вигляді кросвордів та тестів. 

  Теоретичний матеріал щодо використання Hot Potatoes зрозумілий та доступний для опанування користувачами з різним рівнем підготовки, що надасть можливість не тільки самій користуватися цією оболонкою, а й впроваджувати такий досвід в педагогічному колективі школи. Дякую за навчання.

 4. Теоретичний матеріал викладено зрозуміло, доступно, конкретно. Дивись, читай, слухай,виконуй, навчайсь. Оболонка стане хорошим інструментом при перевіці та оцінюванні знань учнів. Головне, що на створення кросвордів не потрібно затрачати багато часу. Обов'язково покажу колегам. 

   

 5.   Оболонка Hot Potatoes  надає можливості по створенню різних тестових завдань, кросвордів. Важливо,що є можливість зберігання вихідного файлу  у форматі html і не потребує спеціального ПЗ.

    Думаю, що студентам буде цікаво не тільки відповідати на запитання, а й самим створювати завдання.

    Дякую за навчання. 

 6. Доброго дня. Дана оболонка є цікавою та легкою у використанні. Матеріал викладено доступно та зрозуміло, він не громіздкий. Кросворд розробила швидко. Hot Potatoes надалі з радістю буду використовувати для розробки дидактичних матеріалів.

  Щиро вдячна!!!

 7. Матеріал викладано доступно та локанічно. Впевнений, що данна програма знадобиться для застосування на уроках під час перевірки теоретичного матеріалу. З цією програмою вже зустрічався у 2008 році для розробки тестів. Кросворд використовував дуже рідко але зараз буду приділяти цьому більше уваги.

 8. Сергій Вікторович, дякую Вам, за цікавий, змістовний, корисний та добре структурований матеріал. Було цікаво працювати з оболонкою Hot Potatoes. Впевнена, що даний програмний засіб сподобається і моїм колегам. Щиро дякую!!! 

 9. Дуже дякую за змістовний та корисний тренінг.

  1. Мені також дуже сподобалося працювати з даною оболонкою. Надіюсь, що всі ми справились з даним завданням.

 10. Дякую за тренінг для нас вчителів! 

Напишіть відгук

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...