*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0». ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА «HOT POTATOES V 6.0»

«HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Hot Potatoes – інструментальна програмна оболонка, що надає своїм користувачам можливість самостійного створення інтерактивних тестових  завдань для подальшого контролю і самоконтролю учнів. Свої інтерактивні вправи, користувач має змогу створювати без знання мови програмування та залучення відповідних фахівців в області програмування. Усі практичні задачі користувач має змогу реалізувати за допомогою візуального інтерфейсу програми Hot Potatoes.

За допомогою візуального інструментарію програми можна створити 10 типів інтерактивних завдань (тестів/вправ) з будь якої дисципліни. У автора інтерактивного завдання є також можливість використання у своїх вправах текстову, графічну, аудіо- та відеоінформацію.

Однією з ключових особливостей цієї програми є можливість зберігання вихідного файлу  у стандартному формті веб-сторінки (html). Таким чином для використання вихідного файлу, учням не потрібен програмний інтерфейс оболонки Hot Potatoes, достатньо лише встановленого веб-браузеру (не має різниці якого). Інструментальна оболонка Hot Potatoes необхідна лише вчителю для створення та редагування робочих файлів завдань та вправ, для виконання ж створенних завдань, учням потрібен лише браузер!

Світова спільнота Hot Potatoes

Програма безкоштовна, має потужний інструментарій, зручний, функціональний, візуальний інтерфейс користувача але головне це те, що інструментальна оболонка виконує покладені на неї задачі на всі 100%. Завдяки цим ключовим позиціям  географія користувачів програмного забезпечення  досить таки широка, Hot Potatoes активно використовується в усьому світі для створення завдань для вивчення будь-яких дисциплін.


Теоретичний блок матеріалів до онлайн тренінгу для педагогічних працівників – «HOT POTATOES V 6.0» – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА ОБОЛОНКА ДЛЯ СТВОРЕННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ, ТЕСТІВ ТА КРОСВОРДІВ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ «HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0)

Шановні колеги! Під цим постом у Вас є можливість залишити коментарі стосовно тренінгу і його завдань…
Чекаю на ваші зауваження, рекомендації, побажання і просто запитання…
З повагою автор-розробник онлайн тренінгу С. Буртовий.
 

СТОРІНКА ТРЕНІНГУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE

завантажити архів з програмою "HotPotatoes V 6.0"

51 Comments

Add a Comment
 1. Тренінг дуже цікавий і змістовний. Матеріали для самостійного навчання подані якісно, відеоуроки змістовні і правильно побудовані.

  Мені сподобалось))))) Дякую Вам!

   

 2. Матеріали тренінгу зформовано цікаво і зрозуміло. Завдання, які поставили перед нами не громіздкі і в той же момент практичні. Матеріали відео інструкції зрозумілі, надають вичерпну інформаціє про програмне забезпечення ot Potatoes. Зручний дизайн, мінімальні вимоги до ПЗ, а також зручний формат вихідних файлів продукту дає можливість використовувати навіть на мінімальних параметрах ПК.

  Даний програмний засіб рекомендуватиму для використання своїм колегам, а також буду використовувати і сам, для розробки дидактичних матеріалів до своїх уроків.

 3. Дякую Вам Сергій Вікторович за цікаий  та корисний тренінг для нас вчителів! Hot Potatoes – це програма, розрахована спеціально для вчителів , які бажають запропонувати своїм учням можливість доступу до навчання  через Інтернет.  Пройшовши Ваш тренінг навчилася створювати кросворди, обов’язково навчуся створювати  інші інтерактивні вправи.  А в подальшому поділюся своїми знаннями з колегами. Дякую!!! 

  1. Доброго дня, Олено! Дуже цікаво навчитися створювати інші інтерактивні вправи. Я також спробую. Бажаю успіху. Сподіваюсь на співпрацю.

 4. Сьогодні познайомився з оболонкою,що надає можливості по створенню різних тестових завдань. Дуже сподобалось те,що є можливість зберігання вихідного файлу  у стандартному формті веб-сторінки (html). Якщо не вистачає засобів для налаштування всередині програми,то завжди можна відредагувати html-файл. Також файл у цьому форматі легко інтегрувати в будь-яку сторінку власного сайту чи блогу. Рекомендую дану оболонку для використання всім.

  1. Ваша рекомендація, щодо використання оболонки – врахована!

 5. Доброго дня! Дякую за змістовні та зрозумілі відеопрезентації для створення свого першого тематичного кросворду в інструментальній програмній оболонкі Hot Potatoes. Все чітко і ясно! Дякую!!!

 6. дуже цікава програма. Дякую!!!

 7. Дякую Вам Сергій Вікторовис за цікаву програму! Hot Potatoes – це програма, розрахована спеціально для вчителів , які бажають запропонувати своїм учням можливість доступу до навчання  через Інтернет.  Пройшовши Ваш тренінг навчилася створювати кросворди, обовязково навчуся створювати  інші інтерактивні вправи.  А в подальшому поділюся своїми знаннями з колегами. Дякую!!!

 8. Дякую Вам Сергій Вікторовис за цікаву програму! Hot Potatoes – це програма, розрахована спеціально для вчителів , які бажають запропонувати своїм учням можливість доступу до навчання  через Інтернет.  Пройшовши Ваш тренінг навчилася створювати кросворди, обовязково навчуся створювати  інші інтерактивні вправи.  А в подальшому поділюся своїми знаннями з колегами. Дякую!!!

 9. Тренінг доступний для самостійного навчання (якісно сформовані відеоуроки з покроковим виконанням завдань). Мені сподобалось. Дякую!!!)))))))))))))

 10. Змістовно, зрозуміло, спонукає до роботи.

Напишіть відгук

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...