*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

«HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0) | ОНЛАЙН ТРЕНІНГ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Створення, налаштування та публікація свого тематичного кросворду до обраної навчальної теми

ВСТУП ДО ТРЕНІНГУ

Hot Potatoes - інструментальна програмна оболонкаHot Potatoes – інструментальна програмна оболонка, що надає своїм користувачам можливість самостійного створення інтерактивних тестових завдань для подальшого контролю і самоконтролю учнів. Свої інтерактивні вправи, користувач має змогу створювати без знання мови програмування та залучення відповідних фахівців в області програмування. Усі практичні задачі користувач має змогу реалізувати за допомогою візуального інтерфейсу програми Hot Potatoes.

За допомогою візуального інструментарію програми можна створити 10 типів інтерактивних завдань (тестів/вправ) з будь якої дисципліни. У автора інтерактивного завдання є також можливість використання у своїх вправах текстову, графічну, аудіо- та відеоінформацію.

Виконуючи обов’язкові завдання онлайн тренінгу «HOT POTATOES V 6.0» (ONLINE TRAINING V-1.0) слухачі опрацюють теоретичні матеріали тренінгу (знайомство з усіма модулями програми) та попрацюють практично з модулем програми JCross (створення тематичного кросворду).

 ГОЛОВНА МЕТА ТРЕНІНГУ

Головною метою запропонованого тренінгу є ознайомлення слухачів з основними функціональними можливостями інструментальної оболонки «HOT POTATOES V 6.0» та створення свого тематичного кросворду у модулі програми JCross

ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ ТРЕНІНГУ:

 • Інсталювати «HOT POTATOES V 6.0» на свій ПК. Ознайомитись з інтерфейсом інструментальної оболонки.
 • Визначитись з тематикою кросворду. Підібрати тематичні слова (10-20 шт.). Придумати визначення до тематичних слів.
 • Створити кросворд. Зробити потрібні налаштування. Надіслати свій кросворд тьютору для оцінки та перевірки.

завантажити архів з програмою "HotPotatoes V 6.0"

6 коментарів

Add a Comment
 1. Шановний Сергій Вікторович! Тренінг дійсно доступний для самостійного опрацювання, легко сприймається. Обов'язково поділюсь опрацьованим матеріалом з колегами. Дякую!!!

 2. Тренінг дуже цікавий і корисний для вчителів.

 3. Шановний Сергій Вікторович, з даними відеоінструкціями досить легко працювати. 
  Якщо кожен тьютор буде так відноситись до своєї роботи, то працювати дистанційно буде набагато легше і краще.
  Дякую!!!

 4. Шановний Сергій Вікторович, з даними відеоінструкціями досить легко працювати. Дякую!!!

 5. Дякую Вам Сергій Вікторовис за цікаву програму! Hot Potatoes – це програма, розрахована спеціально для вчителів , які бажають запропонувати своїм учням можливість доступу до навчання  через Інтернет.  Пройшовши Ваш тренінг навчилася створювати кросворди, обовязково навчуся створювати  інші інтерактивні вправи.  А в подальшому поділюся своїми знаннями з колегами. Дякую!!!

 6. Тренінг доступний для самостійного навчання (якісно сформовані відеоуроки з покроковим виконанням завдань). Мені сподобалось. Дякую!!!)))))))))))))

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...