*****

БУРТОВИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ

* БЛОГ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ І МЕТОДИКИ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ - [ TiMSO - ТІМСО ]

GOOGLE ОБ’ЄДНУЄ HANGOUTS І YOUTUBE LIVE

Google об'єднує Hangouts і YouTube Live

Нещодавно у компанії Google оголосили, що 12 вересня консолідують дві своїх стрімінгових служби в одне ціле. Hangouts On Air, який дозволяв користувачам транслювати свої хенгаути на Google+, тепер буде доступний тільки через YouTube Live.

Hangouts On Air вперше був запущений в 2011-му році для обмеженої кількості користувачів, а через рік став доступним для всіх. Цей формат лайв стрімінга дуже швидко знайшов своїх шанувальників і сьогодні, на мою думку, це один з найкращих безкоштовних інструментів для стрімінга.

Google об'єднує Hangouts і YouTube Live

Google об'єднує Hangouts і YouTube Live

Замість того, щоб припиняти підтримку Hangouts On Air, в Google вирішили змінити його прописку. Це є досить логічним кроком, якщо врахувати, що в компанії вже не в перший раз вдаються до змін, спрямованим на більш чіткий поділ між Google+ та іншими продуктами.

Будемо відвертими, соціальна мережа Гугл+ не виправдовує сподівань які на неї покладали розробники і компанія Гугл всіляко намагається "просувати" Гугл+ серед своїх користувачів. Мусимо визнати, також той факт, що спільнота Гугл+ зробила ВЕЛИЧЕЗНИЙ крок щодо покращення як веб-юзабіліті ресурсу так і потужності функціоналу його онлайн інструментів.

Величезну роль у цьому процесі відіграв той факт що розробники таки прислухалися до своїх користувачів і змінили політику просування мережі. Найбільш значним таким подібним кроком стало рішення щодо скасування необхідності аккаунта G+ щоб залишати відгуки на YouTube. Це сталося в недалекому 2015-му році. Саме рішення компанії про необхідність реєстрації аккаунту на G+ для отримання повнофункціонального доступу на відеохостінг YouTube, свого часу, викликало найбільше суперечок і просто таки шквал негативних оцінок від користувачів YouTube-спільноти.

Компанія Гугл продовжує нас приємно дивувати своїми новими розробками. Сподіваємось що інтеграція  Hangouts On Air в  YouTube Live це ще один крок у майбутнє!

Залишити відповідь

Буртовий Сергій Вікторович © 2016 Задати питання автору блога...